آیفون تصویری کامکث 5.1 اینچ با حافظه - CDV-51D/M گالری تصاویر

آیفون تصویری کامکث 5.1 اینچ با حافظه - CDV-51D/M

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-51D/M، دارای صفحه نمایش 5.1 اینچ رنگی است و صفحه کلید لمسی دارد. این مانیتور با قابلیت باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته حافظه داخلی ضبط عکس و فیلم، تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

350,000 تومان

5.1 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LED
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
ندارد
ندارد
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کامکث Camax
CDV-51D/M
هنگ کنگ
259×158×52 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
50 متر
Max. 16W / Standby 4.5W

فون تصویری کامکث مدل CDV-51D/M:

آیفون تصویری کامکث 51D/M یکی از محصولات شرکت Camax و دارای صفحه نمایش 5.1 اینچی است. از خصوصیات اصلی این درب باز کن می توان به قابلیت اتصال آن به دو پنل یا یک دوربین مداربسته و یک پنل اشاره داشت. این آیفون تصویری به واسطه وجود حافظه می تواند عکس و فیلم را در خود ذخیره نماید. از دیگر خصوصیات این آیفون می توان به امکان برقراری ارتباط داخل واحد آن و قابلیت باز کردن درب پارکینگ اشاره داشت.

بررسی ظاهری درب بازکن کامکث مدل 51D/M:

درب باز کن تصویری کامکث 51D/M دارای بدنه ای به ابعاد 259×158×52 میلی متر می باشد. بر روی این بدنه سفید رنگ، صفحه ای آبی رنگ به چشم می خورد که بیشترین بخش آن توسط صفحه نمایش 5.1 اینچی اشغال شده است. در سمت راست این صفحه نمایش ده کلید لمسی با کارکرد های گوناگون قرار گرفته است که با استفاده از آن می توانید از عملکرد های مختلفی بهرمند گردید. درست در زیر این صفحه نام CAMAX مشاهده می شود.

صفحه نمایش:

مانیتور کامکث مدل 51D/M دارای صفحه نمایش LED به ابعاد 5.1 اینچ است. از ویژگی های این محصول می توان به کیفیت تصویر بالای آن اشاره داشت. صفحه نمایش این مدل در برابر خط و خش و ضربه مقاوم است. در صورت روشن کردن نمایشگر برای مشاهده محیط بیرونی، این صفحه نمایش تا 30 ثانیه روشن خواهد بود. همچنین در هنگام مکالمه نیز نمایشگر به مدت 60 ثانیه روشن می ماند.

صفحه کلید:

از دیگر ویژگی های  آیفون تصویری مدل CDV-51D/M می توان به کلیدهای لمسی آن اشاره کرد که تاثیر بسزایی در زیبایی و ظرافت آیفون تصویری دارد و ظاهر آن را بسیار شیک و مدرن کرده است. به این ترتیب شما می توانید تنها با لمس کلید های این آیفون تصویری کاربری مورد نظر خود را اجرا کنید. از کارکرد های این صفحه می توان به کلید باز کردن درب، کلید روشن کردن صفحه نمایش، کلید باز کردن درب پارکینگ و کلید نمایش تصاویر دوربین مداربسته اشاره داشت.

ارتباطات:

درب باز کن تصویری 51D/M کامکث دارای قابلیت باز کردن درب پارکینگ می باشد. به این ترتیب که شما می توانید تنها با فشردن یک کلید بر روی مانیتور تصویری کامکث 51M/D در داخل واحد، درب پارکینگ ساختمان را باز کنید. همچنین شما می توانید این مانیتور را به دو پنل درب باز کن متصل نمایید. این ویژگی برای ساختمان هایی که دارای دو ورودی هستند مفید می باشد. شما می توانید تصاویر هر دو پنل را بر روی این مانیتور مشاهده کنید. به علاوه می توانید خروجی دوم این مانیتور را به یک دوربین مداربسته متصل نمایید، به این ترتیب تصاویر دوربین مداربسته (که می تواند در هر جایی مانند راهرو، پارکینگ، انباری و... نصب گردد) بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است. در نظر داشته باشید که این نمایشگر صرفا تصاویر دوربین مداربسته را نمایش می دهد برای ضبط آن نیاز به دستگاه دی وی آر خواهید داشت.

از دیگر خصوصیات آیفون تصویری کامکث 51D/M باید به امکان برقراری ارتباط در داخل واحد توسط آن اشاره داشت. شما می توانید با استفاده از یک گوشی صوتی در داخل واحد، بین این گوشی و مانیتور آیفون تصویری خود ارتباط صوتی برقرار نمایید. همچنین می توانید با استفاده از این گوشی درب ساختمان را نیز باز کنید.

حافظه:

آیفون تصویری 51D/M کامکث دارای قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه می باشد و شما می توانید با استفاده از یک SD کارت تصاویر را در غالب عکس و یا فیلم ذخیره کنید. به این ترتیب با فشردن کلید شاسی زنگ بر روی پنل جلوی ساختمان به طور خودکار عکسی از تصویر روبروی آن گرفته می شود. در این حالت در صورتی که در منزل حضور نداشته باشید و مراجعه کننده زنگ درب ساختمان شما را به صدا در آورد، به صورت اتوماتیک عکسی از وی خواهید داشت و می توانید پس از مراجعه به منزل آن را مشاهده نمایید که این مورد می تواند در تامین امنیت نقش بسزایی داشته باشد. همچنین می توان در بخش تنظیمات مانیتور به جای عکس، فیلم را انتخاب کرد که در این صورت با فشردن زنگ واحد، به طور خودکار فیلمی حداقل 5 ثانیه ای از آن تهیه می گردد.

خصوصیات کلی آیفون تصویری کامکث CDV-51D/M:

-مانیتور آیفون تصویری

-صفحه نمایش LED به اندازه 5.1 اینج

-کلیدهای لمسی

-با قابلیت تنظیم صدای زنگ

-با حافظه ضبط فیلم و عکس

-قابلیت اتصال به کامپیوتر به وسیله SD کارت

-با امکان برقراری ارتباط داخل واحد با گوشی صوتی

-دارای کیفیت صدای واضح

-دارای منوی تنظیم تاریخ و زمان

-زمان قطع اتوماتیک تصویر 30 ثانیه

-قابلیت اتصال به دو پنل

--قابلیت اتصال به یک دوربین مداربسته

-قابلیت باز کردن درب پارکینگ یا قفل مجزا

مــحصولات مرتبط